Ковпачки/заглушки 69мм 8T0601170A для дисків Audi 8T0 601 170A, 8T0 601 170 A, 8TO601170A
  • В наявності
  • Код: 8T0601170A Тайвань(Китай)
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Ковпачки/заглушки 69мм 8T0601170A для дисків Audi 8T0 601 170A
Зовнішній діаметр - 69мм
Посадковий діаметр - 57мм
ОЕМ номери: 8T0601170A 8T0 601 170A