Ковпачки/заглушки 69 мм 8T0601170A для дисків Audi 8T0 601 170A
  • В наявності
  • Код: Цена за 1шт
Законом не передбачено повернення та обмін даного товару належної якості
Зовнішній діаметр — 69 мм
Посадковий діаметр — 57 мм
ОЕМ номери: 8T0601170A 8T0 601 170A